Image

Trasy

Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki to trzy trasy: Bieszczadzka, Beskidzko-Pogórzańska i Północna. Podróż każdą z nich to odkrywanie innego zakątka Podkarpacia, i smakowanie regionu poprzez jego kulinaria i okoliczne atrakcje. To również inna oferta turystyczna każdego z nich, która przygotowana jest w pakietach.

 

Podróż każdą z nich to odkrywanie bogatej tradycji kulinarnej Podkarpacia począwszy od kuchni łemkowsko-bojkowskiej, etnicznej, włościańskiej, mieszczańskiejdworskiej czy tak modnej ostatnio kuchni fusion - autorskiej (która pokazuje połączenie tradycyjnych przepisów kulinarnych w nowoczesnym wydaniu).

Trasa Bieszczadzka

Trasa Bieszczadzka Szlaku Kulinarnego Podkarpackie Smaki to wędrówka po smakach kuchni łemkowskiej, etnicznej, staropolskiej czy fusion. Kuchnię łemkowsko-bojkowską można zasmakować w Karczmie Jadło Karpackie w Sanoku czy Gospodarstwie Agroturystycznym Zagroda Magija, etniczną w Pensjonacie-Karczma u Karnasów w Cisnej. Zaś kuchna fusion (autorska), podawana jest turystom przemierzającym drogę u podnóża Połoniny Wetlińskiej w Chacie Wędrowca w Wetlinie.

 

Podróż tą trasą to wędrówka dla smakoszy po 12 obiektach, na której wskazano ponad 30 najważniejszych atrakcji regionu. Ten, kto tu był choć raz wie, że Bieszczady kryją w sobie wiele więcej atrakcji, magicznych miejsc i zakątków a biorąc pod uwagę również przeżyte tu wrażenia kulinarne – na pewno każdy wróci tu jeszcze nie raz.

Dostępne pakiety

Image

3 dni

dla grup zorganizowanych

DZIEŃ I Rozpoczynając przygodę z Bieszczadami pierwszym punktem programu jest zwiedzanie urokliwie położonego nad...
Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor.

Image
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego