Image

Trasy

Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki to trzy trasy: Bieszczadzka, Beskidzko-Pogórzańska i Północna. Podróż każdą z nich to odkrywanie innego zakątka Podkarpacia, i smakowanie regionu poprzez jego kulinaria i okoliczne atrakcje. To również inna oferta turystyczna każdego z nich, która przygotowana jest w pakietach.

 

Podróż każdą z nich to odkrywanie bogatej tradycji kulinarnej Podkarpacia począwszy od kuchni łemkowsko-bojkowskiej, etnicznej, włościańskiej, mieszczańskiejdworskiej czy tak modnej ostatnio kuchni fusion - autorskiej (która pokazuje połączenie tradycyjnych przepisów kulinarnych w nowoczesnym wydaniu).

Szlaki smaków Podkarpacia

Trasa Beskidzko-Pogórzańska

Trasa Beskidzko-Pogórzańska Szlaku Kulinarnego Podkarpackie Smaki to wędrówka po smakach kuchni włościańskiej, mieszczańskiej, staropolskiej i fusion. Kuchnię włościańską można zasmakować w Karczmie pod Semaforem w Bachórzu czy Karczmie Siedlisko Janczar w Pstrągowej. Kuchnia dworska połączona jest z domieszką pewnego powabu miejsca, które można znaleźć w Restauracji Zamkowej w Krasiczynie, Restauracji Zamku w Dubiecku, a także w Dworze Kombornia. Żądny oryginalnych, autorskich smaków turysta może znaleźć w Restauracji Bosko w Przemyślu.

                                                                                                                                     

Podróż tą trasą to wędrówka dla smakoszy po 8 obiektach, na której wskazano około 30 najważniejszych atrakcji tego regionu Podkarpacia.

 

Lista pakietów dla tego szlaku jest pusta

Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor.

Image
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego