Nowa Wieś Restauracja Simple Hotelu Blue Diamond Active SPA

Nowa Wieś / Nowa Wieś Restauracja Simple Hotelu Blue Diamond Active SPA
  • obiad
  • kolacja
  • śniadanie
  • deser

Restauracja Simple to nowoczesne i klimatyczne miejsce, charakteryzujące się kuchnią z różnych zakątków świata oraz dużym wyborem steków przygotowywanych z sezonowanej wołowiny odmiany Angus, uznawanej za jedną z najlepszych na świecie.

Restauracja Hotelu Blue Diamond Active SPA**** to idealne miejsce zarówno na business lunch, spotkania z przyjaciółmi oraz uroczystości rodzinne. W ofercie obiektu znaleźć można również wyjątkową kolekcję win z Podkarpacia, a konkretnie z Winnic Czajkowski, których to wina słyną z wielu nagród na światowych konkursach winiarskich, typu DECANTER oraz IWSC.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Fuzja smaków i emocji

 

Wykwintna kuchnia polska i europejska dla wymagających miłośników najlepszych smaków. Połączenie artystycznego sznytu i wieloletniego doświadczenia gastronomicznego, przejawia się w wybornych daniach, które zachwycają estetyką i finezją podania. Nowoczesny design restauracji łączący energię natury z przytulnym ciepłem prawdziwego drewna, czynią to miejsce idealnym na spotkania biznesowe, rodzinne czy chwile spędzone tylko we dwoje.

 

Ze względu na duże zainteresowanie warto wcześniej dokonać rezerwacji. Jeśli wystąpi potrzeba zmiany godziny rezerwacji, zaleca się skontaktowanie z restauracją, ponieważ rezerwacja stolika zostanie zwolniona po 15 minutach w przypadku nieprzybycia Gości*.

* Dotyczy piątku, soboty i niedzieli

Restauracja Simple jest czynna od poniedziałku do soboty od godziny 12:00 do 23:00, a w niedzielę od 12:00 do 22:00.

 

36-001 Trzebownisko, Nowa Wieś 414

+48 17 772 26 66, 

kuchnia@bluediamondhotel.pl, www.restauracjasimple.pl, www.bluediamondhotel.pl

Facebook Restauracja Simple

Instagram Hotel Blue Diamond Active SPA

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego