Rzeszów Restauracja Garden Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów

Rzeszów / Rzeszów Restauracja Garden Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów
  • obiad
  • kolacja
  • śniadanie
  • deser

Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów położony jest w centrum miasta, zaledwie 10 minut spacerem od Staromiejskiego Rynku. Jest on częścią największego w regionie Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall, które inspiruje ciekawą architekturą.

Menu restauracji to interesujące połączenie pasji młodego szefa kuchni Arkadiusza Pączka, ciepła wnętrza, a przede wszystkim kuchni, szukającej inspiracji w tradycji kulinarnej regionalnej, polskiej, śródziemnomorskiej oraz europejskiej.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Szef kuchni stworzył tu krótką, ale pozostająca w pamięci kartę menu. Jej mocną stroną są zakąski, zwane tu starterami.

W jesienno-zimowej karcie menu szefa kuchni znajdziemy m.in. bieszczadzkie fuczki z prawdziwą, wiejską, śmietaną oraz leśnymi grzybami: rydzami, borowikami, kurkami w oleju lnianym. Fuczki smaży się, jak placki ziemniaczane, ale robi się je z ciasta na naleśniki z dodatkiem kiszonej kapusty. Właśnie najważniejszym składnikiem jest dobra, naturalnie kiszona kapusta. Najpierw należy ją mocno odcedzić, a następnie posiekać ją i wymieszać z ciastem naleśnikowym. Dla przypomnienia składniki ciasta to jajka, mąka i mleka. Kiedyś - w biedniejszych bojkowsko-łemkowskich chyżach - mleko zastępowano wodą.

Restauracja otwarta codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 12.00–22.00.

Dane teleadresowe: 35-315 Rzeszów, ul. Kopisto 1, +48 17 770 00 00, www.facebook.com/HiltonGardenInnRzeszow/


Notice: Undefined offset: 1 in /home/szlakpod/domains/szlakpodkarpackiesmaki.pl/public_html/module/Page/view/app-page/restaurant/restaurant-detail.phtml on line 1112
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej