Krosno Wino i Talerzyki Restauracja

Krosno / Krosno Wino i Talerzyki Restauracja
  • obiad
  • kolacja

W Krośnie przy ul. Kazimierza Wielkiego 2, w sąsiedztwie zabytkowego Rynku Staromiejskiego, działa lokal, który jest zupełnie nowym konceptem gastronomicznym na kulinarnej mapie nie tylko tego miasta.

Restauracja oferuje możliwość przeprowadzenia warsztatów kulinarnych lub cukierniczych dla dzieci ze szkół podstawowych. Może je zorganizować w ramach zajęć manualnych.

Jest to świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzieci się świetnie bawią, a przy tym uczą czegoś praktycznego. Na koniec dostają jeszcze dawkę przyjemności w postaci swoich wypieków lub przygotowanych potraw. Menedżer Restauracji Wino i Talerzyki zachęca do kontaktu, dzięki któremu można uzgodnić szczegóły (terminy, tematy, program oraz koszt zajęć). Minimalna liczba uczestników takich zajęć to 6 osób. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Restauracja Wino i Talerzyki ma ciekawy pomysł na sprzedaż dań:

1. W menu znajdziecie 10 talerzyków, w tym talerzyki zimne, ciepłe i deserowe.

2. Każdy talerzyk kosztuje 10 zł.

3. Można komponować dowolne kombinacje kolacji degustacyjnych wybierając dowolną ilość talerzyków trzymając się jedynie ich kolejności w karcie.

4. To jest dynamiczne menu: talerzyki zmieniają się wraz ze zmianami, które dyktuje natura czyli sezonowe składniki.

5. Zawartość talerzyków w dużym stopniu oparta jest o lokalne produkty: ryby słodkowodne prosto z łowiska, wołowina z krów wypasanych pod Sanokiem, lokalne sery, mąki i kasze z młyna w Kopytowej, wędliny z ZM Jasiołka w Dukli, warzywa i owoce od Urbanka.

 

Równie ciekawy jest pomysł na sprzedaż pełnoletnim alkoholu:

1. W karcie jest 20 rodzajów win, wszystkie dostępne na kieliszki.

2. Wszystkie kieliszki w cenie od 5 do 10 zł.

3. Kieliszki dobrane do aktualnie serwowanych talerzyków.

4. Jedyny lokal z aktywnym sommelierem na sali.

5. Wina są dostępne także w sprzedaży detalicznej.

6. W karcie wśród win także pozycje z Podkarpackiego.

Restauracja czynna wtorek-sobota 13.00-22.00, niedziela 13.00-20.00, poniedziałek nieczynna.

Dane teleadresowe: 38-400 Krosno, ul. Kazimierza Wielkiego 2, +48 793 792 200, biuro@winoitalerzyki.com, www.facebook.com/winoitalerzykikrosno


Notice: Undefined offset: 1 in /home/szlakpod/domains/szlakpodkarpackiesmaki.pl/public_html/module/Page/view/app-page/restaurant/restaurant-detail.phtml on line 1112
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej