Krosno Restauracja Naftaya

Krosno / Krosno Restauracja Naftaya
  • obiad
  • kolacja
  • śniadanie
  • deser

Restauracja Naftaya jest miejscem, gdzie szczególną uwagę zwraca się  na pochodzenie produktów, z których powstają niecodziennie i niekiedy nieoczywiste połączenia smakowe. Restauracja korzysta z oferty gospodarstw rolnych, hodowlanych, a także tych proponujących różnego rodzaju ekologiczne produkty. 

Menu zmienia się wraz z porami roku, zgodnie z tym, co w danym kwartale przynosi natura. Samo wnętrze restauracji tworzy unikalną atmosferę, zapowiadającą coś więcej niż zwykły posiłek.  Naftaya to miejsce dotrzymujące kroku ewoluującej i coraz bardziej wymagającej sztuce gastronomicznej. Ludzie tworzący to miejsce dbają o to, aby  goście wychodząc z restauracji czuli, że nie tylko zostali obsłużeni na najwyższym poziomie, ale że dania, które im zaserwowano były wyjątkowe.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Dbałość o serwowane dania na każdym etapie jest tu najwyższa. Podkarpacka wołowina, cielęcina czy jagnięcina podawana w Restauracji pochodzi wyłącznie z regionu Karpat, z terenów górskich i czystych ekologicznie, gwarantując najwyższą jakość, a nawet możliwość wskazania ras, z których się wywodzi. Główny dostawca warzyw i owoców to zaprzyjaźnione gospodarstwo oddalone zaledwie kilka kilometrów od Hotelu Nafta Krosno. Sery kozie oraz miody wykorzystywane w kuchni, również są owocem odkrywania ekologicznych, regionalnych gospodarstw, produkujących w sposób tradycyjny i zgodny z naturą.

Obok wykwintnych dań, w Restauracji Naftaya delektować możemy się również wyśmienitymi trunkami z pobliskich winnic. W karcie win Restauracji  znalazły się najlepsze wina wyselekcjonowane z sąsiadujących, oddalonych o kilka kilometrów lokalnych winnic. 

Restauracja czynna codziennie w godz. 07.00-22.00

Dane teleadresowe: 38-400 Krosno, ul. Lwowska 21, +48 13 43 662 12, rezerwacje@hotel.nafta.pl, www.naftaya.pl


Notice: Undefined offset: 1 in /home/szlakpod/domains/szlakpodkarpackiesmaki.pl/public_html/module/Page/view/app-page/restaurant/restaurant-detail.phtml on line 1112
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej