Czarna Górna Zajazd Pod Czarnym Kogutem

Czarna Górna / Czarna Górna Zajazd Pod Czarnym Kogutem
  • obiad
  • kolacja
  • śniadanie
  • deser

Zajazd Pod Czarnym Kogutem położony jest w Bieszczadach w miejscowości Czarna Górna, niedaleko łączenia się dużej i małej pętli bieszczadzkiej. W stylowej restauracji, jak i romantycznych pokojach dominuje ciemne drewno. Stylizowane meble tworzą klimat minionej epoki, a charakter całości dopełnia kaflowy kominek.

Atutem zajazdu jest duża wiata chętnie wykorzystywana w okresie letnim i winiarnia w piwnicy z ciekawymi rocznikami win węgierskich, mołdawskich, bułgarskich, gruzińskich oraz hiszpańskich.

Image
Image
Image
Image
Image
Image


Menu to tradycyjne dania kuchni polskiej urozmaicone elementami kuchni węgierskiej. Potrawy sporządzane są z lokalnych produktów. Szef kuchni poleca kaczkę pieczoną po staropolsku podawaną z gruszką, domowymi ziemniakami i wykwintnym sosem własnym. Elementy kuchni regionalnej w karcie to szynka z dzika podawana z ziemniakami i czerwoną kapustą (podawana w sobotę i niedzielę), gulasz z dzika z kaszą gryczaną i kiszonym ogórkiem oraz ser kozi z pomidorami, a także kiełbaski jagnięce po pastersku. 

Restauracja czynna w sezonie letnim 10.00-22.00, poza sezonem 12.00-20.00,

Dane teleadresowe: 38-710 Czarna Górna 56a, +48 13 461 93 70, zajazd@czarna.bieszczady.pl, www.czarna.bieszczady.pl


Notice: Undefined offset: 1 in /home/szlakpod/domains/szlakpodkarpackiesmaki.pl/public_html/module/Page/view/app-page/restaurant/restaurant-detail.phtml on line 1112
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej