Weekend w stylu Hollywood

2020-02-27
Rzeszów
Dnia: 2020-02-28
image

Stary Browar Rzeszowski i Hotel Bristol Tradition & Luxury na nadchodzący weekend przygotowały kilka mocno kulinarno-kulturalnych atrakcji.

W ten weekend ciekawe wydarzenie „W stylu Hollywood” w Starym Browarze Rzeszowskim (Rynek 20). W piątek i sobotę kuchnia zaprasza na spotkanie z owocami morza. Na smakoszy czekają kalmary, krewetki, łosoś, mule w sosie winno-maślanym podane z ryżem i bagietką – a wszystko w pokazie na żywo czyli live cooking. Danie dla dwóch osób w cenie 89 zł.  

W piątek 28 lutego br. będzie także muzyka na żywo - start godz. 20:00 - w wykonaniu Stanleja Martino (oboista i saksofonista). W klubowych klimatach wykorzystuje elektroniczny flet – AKAI EWI, który będąc pełnoprawnym syntezatorem w kształcie instrumentu dętego daje mu możliwość przeniesienia wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas gry na konwencjonalnych instrumentach do świata elektroniki.

A uzupełnieniem całości będzie powracający na kran Złoty Medalista 2019 r. czyli Ryżowe IPA.

Z kolei w sobotę, 29 lutego br., znów serwowane będą owoce morza, które to uświetni pojedynek mistrzów kuchni Mateusz Kuraś vs Łukasz Kwiatkowski zwany Maliną.

Muzyka na żywo czyli część artystyczna w wykonaniu Mik Acoustic - kameralne muzykowanie na wysokim poziomie dwóch rzeszowskich muzyków - Michała Pietruchy i Jakuba Ostrowskiego.

Czytaj również

2020-06-15

Karmią nas od lat „przy torze”

Karczma Pod Semaforem w Bachórzu od 17 lat - na rozstaju dróg prowad...

Czytaj więcej
2020-06-12

Gościniec Rzeszów – sezon truskawkowy trwa

Kuchnia Karczmy Gościniec w Rzeszowie (ul. Przemysłowa 3), obiekt na...

Czytaj więcej
2020-04-25

Wino i Talerzyki: nowe pomysły na nowe dania

Kuchnia Restauracji Wino i Talerzyki w Krośnie (ul. Kazimierza Wielki...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej