Weekend w stylu Hollywood

2020-02-27
Rzeszów
Dnia: 2020-02-28
image

Stary Browar Rzeszowski i Hotel Bristol Tradition & Luxury na nadchodzący weekend przygotowały kilka mocno kulinarno-kulturalnych atrakcji.

W ten weekend ciekawe wydarzenie „W stylu Hollywood” w Starym Browarze Rzeszowskim (Rynek 20). W piątek i sobotę kuchnia zaprasza na spotkanie z owocami morza. Na smakoszy czekają kalmary, krewetki, łosoś, mule w sosie winno-maślanym podane z ryżem i bagietką – a wszystko w pokazie na żywo czyli live cooking. Danie dla dwóch osób w cenie 89 zł.  

W piątek 28 lutego br. będzie także muzyka na żywo - start godz. 20:00 - w wykonaniu Stanleja Martino (oboista i saksofonista). W klubowych klimatach wykorzystuje elektroniczny flet – AKAI EWI, który będąc pełnoprawnym syntezatorem w kształcie instrumentu dętego daje mu możliwość przeniesienia wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas gry na konwencjonalnych instrumentach do świata elektroniki.

A uzupełnieniem całości będzie powracający na kran Złoty Medalista 2019 r. czyli Ryżowe IPA.

Z kolei w sobotę, 29 lutego br., znów serwowane będą owoce morza, które to uświetni pojedynek mistrzów kuchni Mateusz Kuraś vs Łukasz Kwiatkowski zwany Maliną.

Muzyka na żywo czyli część artystyczna w wykonaniu Mik Acoustic - kameralne muzykowanie na wysokim poziomie dwóch rzeszowskich muzyków - Michała Pietruchy i Jakuba Ostrowskiego.

Czytaj również

2020-03-25

Gościniec: schabowy na telefon

Kuchnia Karczmy Gościniec w Rzeszowie – mimo wprowadzonych obostrze...

Czytaj więcej
2020-03-18

Zatrzymaj się w Nowej Dębie

I bynajmniej nie chodzi o nowe fotoradary czy kontrolowany odcinek prz...

Czytaj więcej
2020-03-17

Karczma Wacławówka: miejsce kulinarnych spełnień

Jest takie danie, które uznawane jest za jedno z najbardziej popularn...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej