W Przemyślu chłodzą po prostu BOSKO

2019-06-06
Przemyśl
Dnia: 2019-06-06
image

Znajdująca się na prestiżowym Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki Restauracja Bosko z Przemyśla (ul. Władycze 1) zwraca na siebie uwagę nie tylko przemyślanym wystrojem i arcyciekawą kartą menu. Gdy na zewnątrz szykują się temperatury w granicach i powyżej 30 stopni Celsjusza oni wyciągają spod lady cuda, które ochłodzą każdego cierpiącego.

Ich lemoniady powstają na bazie świeżych owoców oraz domowych syropów sporządzanych w restauracji, dzięki czemu mamy pewność, że są 100% naturalne. W tym roku jeszcze bardziej odświeżyli receptury i polecają je „w ciemno”. A jeżeli macie ochotę na delikatny drink w upalny dzień to żaden problem. Oto przed Państwem „Ogórkowa plaża” czyli malibu / syrop z zielonego ogórka / limonka / sprite / lód.

A na prawdziwe upały – ale nie tylko – polecają „lodożercom” wyroby Zielonej Budki i zapraszają na lodowe pyszności do letniego ogródka.

Czytaj również

2019-08-15

Restauracja Garden – pierwsze jesienne smaki

Snujące się po połoninach babie lato to symbol nadchodzącej jesien...

Czytaj więcej
2019-08-13

A w Magnackiej nakarmią i napoją

Na prawym brzegu Wisły lśni najcenniejsza i najpiękniejsza dawna re...

Czytaj więcej
2019-08-13

Bieszczadzkie Święto Chmielu już po raz 9.

Święto Chmielu w Bieszczadach to gratka dla sympatyków dobrego piwa...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej