Gastronomia rzeszowska dla Bohaterów roku 1939

2019-09-04
Rzeszów
Dnia: 2019-09-04
image

Ta trwająca jeszcze do piątku, 6 września br. akcja o charakterze patriotyczno-społecznym „Rzeszów dla Bohaterów '39” została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Pod Skrzydłem Anioła” wraz z 16 restauracjami, cukierniami i kawiarniami w Rzeszowie i jego okolicy.

Jej cel to podziękowanie kombatantom i seniorom za trudy walki podczas II wojny światowej oraz konieczność bycia świadkami tej tak trudnej części naszej polskiej historii. Akcja polega na bezpłatnym ugoszczeniu zgłaszających się osób dwudaniowym obiadem wraz z napojem.

Wśród 16 obiektów gastronomicznych aż cztery to restauracje zgrupowane na Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki: Restauracja Simple Hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi, Restauracja Garden w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów (al. Kopisto 1), Restauracja Hotelu Nowy Dwór w Świlczy oraz Restauracja Patio Hotelu Bristol w Rzeszowie (Rynek 20-23). 

Czytaj również

2020-01-15

Nowe pomysły w mądrej głowie

Kuchnią Restauracji Simple w Hotel Blue Diamond w Nowej Wsi koło Rze...

Czytaj więcej
2020-01-15

Europejska kuchnia w smaku czterech tart

Nowy rok to dobry czas na podróże te małe i duże. Z tego założen...

Czytaj więcej
2019-12-02

Dania zdrowe jak ryba

Tak w pełnej krasie prezentują się nowe dania, które od dzisiaj wz...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej