Gastronomia rzeszowska dla Bohaterów roku 1939

2019-09-04
Rzeszów
Dnia: 2019-09-04
image

Ta trwająca jeszcze do piątku, 6 września br. akcja o charakterze patriotyczno-społecznym „Rzeszów dla Bohaterów '39” została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Pod Skrzydłem Anioła” wraz z 16 restauracjami, cukierniami i kawiarniami w Rzeszowie i jego okolicy.

Jej cel to podziękowanie kombatantom i seniorom za trudy walki podczas II wojny światowej oraz konieczność bycia świadkami tej tak trudnej części naszej polskiej historii. Akcja polega na bezpłatnym ugoszczeniu zgłaszających się osób dwudaniowym obiadem wraz z napojem.

Wśród 16 obiektów gastronomicznych aż cztery to restauracje zgrupowane na Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki: Restauracja Simple Hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi, Restauracja Garden w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów (al. Kopisto 1), Restauracja Hotelu Nowy Dwór w Świlczy oraz Restauracja Patio Hotelu Bristol w Rzeszowie (Rynek 20-23). 

Czytaj również

2019-09-19

Jesień - już - na talerzu

Wielu smakoszy czeka na nie przez cały rok. Więc donosimy, że już ...

Czytaj więcej
2019-09-18

ManufakturaFest - II Oktoberfest przed nami

Browar Manufaktura zaprasza na 16-dniowe wydarzenie, którego nieustan...

Czytaj więcej
2019-09-18

Wino i Talerzyki: już dwa lata działania

Z tej okazji Restauracja Wino i Talerzyki w Krośnie przy ul. Kazimier...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej