Było warto!

2019-05-18
Warszawa
Dnia: 2019-05-13
image

Produkty ze Sklepu Podkarpackie Smaki zawitały do Warszawy. Przez całą sobotę, 11 maja br., można je było znaleźć na wielkim Pikniku Poznaj Dobrą Żywność zorganizowanym na Służewcu.

Zawieźliśmy do stolicy to co najlepsze, a razem z nami było jeszcze kilkanaście innych stoisk z regionalną, lokalną i ekologiczną żywnością - całość tej części imprezy zorganizowało Stowarzyszenie „Polska Ekologia” w ramach projektu – wydarzenia „Polska Smakuje w regionach”.

Było nam miło brać udział w tak zacnym przedsięwzięciu promującym polską dobrą żywność, a tym bardziej, że odwiedziły ją tysiące warszawiaków smakujących przygotowane wspaniałe produkty, dania i potrawy przywiezione nie tylko z Podkarpackiego, ale i Żywiecczyzny, Podlasia czy Wielkopolski.

Projekt „Polska Smakuje w regionach” uzyskał dofinansowanie z Funduszu Mięsa Wieprzowego i Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych.

Czytaj również

2019-09-19

Jesień - już - na talerzu

Wielu smakoszy czeka na nie przez cały rok. Więc donosimy, że już ...

Czytaj więcej
2019-09-18

ManufakturaFest - II Oktoberfest przed nami

Browar Manufaktura zaprasza na 16-dniowe wydarzenie, którego nieustan...

Czytaj więcej
2019-09-18

Wino i Talerzyki: już dwa lata działania

Z tej okazji Restauracja Wino i Talerzyki w Krośnie przy ul. Kazimier...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej