Było warto!

2019-05-18
Warszawa
Dnia: 2019-05-13
image

Produkty ze Sklepu Podkarpackie Smaki zawitały do Warszawy. Przez całą sobotę, 11 maja br., można je było znaleźć na wielkim Pikniku Poznaj Dobrą Żywność zorganizowanym na Służewcu.

Zawieźliśmy do stolicy to co najlepsze, a razem z nami było jeszcze kilkanaście innych stoisk z regionalną, lokalną i ekologiczną żywnością - całość tej części imprezy zorganizowało Stowarzyszenie „Polska Ekologia” w ramach projektu – wydarzenia „Polska Smakuje w regionach”.

Było nam miło brać udział w tak zacnym przedsięwzięciu promującym polską dobrą żywność, a tym bardziej, że odwiedziły ją tysiące warszawiaków smakujących przygotowane wspaniałe produkty, dania i potrawy przywiezione nie tylko z Podkarpackiego, ale i Żywiecczyzny, Podlasia czy Wielkopolski.

Projekt „Polska Smakuje w regionach” uzyskał dofinansowanie z Funduszu Mięsa Wieprzowego i Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych.

Czytaj również

2019-06-08

W Hiltonie pomysły na lato

W Restauracji The Garden Grille & Bar w Hotelu Hilton Garden Inn Rzesz...

Czytaj więcej
2019-06-08

Cuda po przemysku

Wprowadzenie nowej karty w każdej restauracji to najpierw masa cięż...

Czytaj więcej
2019-06-07

W Błażowej pojesz i posłuchasz

24. edycja imprezy „Starych potraw smak i urok - Wojewódzki konkurs...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej