Bieszczady w Travel Channel Polska

2019-05-10
Wetlina
Dnia: 2019-05-08
image

Znany dziennikarz, autor książek o podróżowaniu Jakub Porada odwiedził z ekipą telewizyjną Travel Channel Polska nasze podkarpackie Bieszczady.

A taki gość przyjeżdża już z gotowym w ręku scenariuszem. Bowiem Jakub Porada zwiedzając świat hołduje zasadzie dobrego przygotowania się do celu podróży czyli jak najwięcej wiedzieć o regionie jeszcze przed przyjazdem. I nie ma znaczenia, jak daleko pojedziemy, bo każda podróż jest inspirująca, wnosi w nasze życie pożyteczną wiedzę. Z każdej podróży warto przywieźć pamiątkę, ale i wspomnienie smaku miejscowej kuchni, charakterystycznej dla tego miejsca.

Być w Bieszczadach i nie spróbować… Naleśnika Giganta z jagodami. To niemożliwe, więc ekipę telewizyjną i samego Jakuba Poradę mogliśmy podglądać w Chata Wędrowca w Wetlinie, która przez ostatnie dni – Majówka – była wręcz oblegana przez turystów. Podsumowanie pobytu w Chacie Wędrowca przez samego podróżnika na jego profilu: Warto jechać do takich miejsc 7 godzin!

Teraz Travel Channel Polska pływa po Solinie i odwiedza inne, ciekawe, ale i unikalne miejsca w naszych Bieszczadach. Jakie? O tym dowiecie się niebawem. Czekamy na premierę odcinka w Travel Channel Polska. Wróble w Bieszczadach ćwierkają, że podobno ma być jeszcze w maju.

Czytaj również

2019-08-15

Restauracja Garden – pierwsze jesienne smaki

Snujące się po połoninach babie lato to symbol nadchodzącej jesien...

Czytaj więcej
2019-08-13

A w Magnackiej nakarmią i napoją

Na prawym brzegu Wisły lśni najcenniejsza i najpiękniejsza dawna re...

Czytaj więcej
2019-08-13

Bieszczadzkie Święto Chmielu już po raz 9.

Święto Chmielu w Bieszczadach to gratka dla sympatyków dobrego piwa...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej